Lokata 10 000 złotych na okres 3 miesięcy.

  • Posted on: 15 May 2018
  • By: admijn

Lokata na start w Plus Banku.

Szukając najlepszej lokaty bankowej na kwotę 10 000 złotych z okresem lokowania środków wynoszących 3 miesiące, najlepsza z ofert należy do Plus Banku. Bank proponuje nam oprocentowanie 4% w skali roku, co da nam zysk netto w wysokości 79,89 złotych. Jest to oferta lokaty na start. Można na nią wpłacić od 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Jest to oferta skierowana zarówno do nowych jak i do obecnych klientów banku. Lokatę można rozłożyć na dwa sposoby, albo w oddziale banku lub online. Do skorzystania z oferty bank wymaga założenia konta. Oprocentowanie jest stałe, a kapitalizacja odsetek ma miejsce co miesiąc. Jeden klient może założyć maksymalnie jedną taką lokatę. Konsekwencją zerwania lokaty przed czasem jest całkowita utrata odsetek. Wkład objęty jest gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Nest Lokata Witaj w Nest Banku.

Nest Lokata Witaj to propozycja Nest Banku. Wpłacając na lokatę 10 000 złotych na okres 3 miesięcy bank oferuje nam oprocentowanie wynoszące również 4% co da nam zarobek w wysokości 79,89 złotych. Na lokatę można wpłacić od 1 000 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Oferta skierowana jest do nowych klientów i można założyć tą lokatę online. Warunkiem skorzystania z oferty jest założenie konta, a oprocentowanie przez cały czas trwania lokaty jest stałe. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu rozliczeniowego, a zerwanie lokaty przed czasem skutkuje całkowitą utratą odsetek. Tutaj wkład również objęty jest gwarancją BFG. Jest to obecnie jedna z lepszych ofert lokat bankowych jakie możemy znaleźć na rynku.

Lokata dla nowych klientów w mBanku.

Lokata dla nowych klientów jaką proponuje mBank jest lokatą z oprocentowaniem 3,5% w skali roku. Wpłacając na okres 3 miesięcy kwotę 10 000 złotych, zysk netto jaki uda nam się osiągnąć będzie wynosił 69,90 złotych. Lokatę można założyć już od kwoty 500 złotych. Maksymalnie możemy wpłacić na lokatę 10 000 złotych. Oferta skierowana została do nowych klientów. Lokatę możemy założyć bezpośrednio udając się do oddziału banku lub za pośrednictwem online. Odsetki są kapitalizowane na koniec okresu, a oprocentowanie jest stałe przez cały okres trwania lokaty. Konsekwencją zerwania lokaty jest częściowa utrata odsetek. Wkład objęty jest gwarancją BFG. Trzy wyżej wymienione oferty są obecnie najlepszymi ofertami lokat bankowych jakie można znaleźć na rynku. Dobra lokata to taka, która ma największe oprocentowanie. Im jest ono wyższe, tym więcej uda nam się na takiej lokacie zarobić.